Rozpočet pro rok 2020
15.11.2019

/upload/files/navrh-rozpoctu-organizace-2019.pdf (Velikost: 128.51 kB)

Soutěž ve sběru papíru
15.11.2019

Středisko výchovné péče Čtyřlístek

_____________________________________________________________

Poradenství

Odborné konzultace pro děti, rodiny i pedagogické pracovníky v oblastech:

?  Speciální pedagogika (výchovné problémy – agresivita, šikana, závislosti, záškoláctví, nerespektování autorit).
? Psychologie (partnerské a rodičovské vztahy, vztah ke škole, učitelům a vzdělávání, vztahy na pracovišti, osobnost  rodiče/pedagoga, vztahy s kamarády a spolužáky, spolužití rodičů a dětí, vztahy k nevlastním rodičům, dětem či  sourozencům, vývojová psychologie, hledání smyslu života, orientace v těch oblastech života, které souvisejí s  potřebou jednání a spolužití s lidmi, sexualita, sebeúcta, poznání sebe sama, jak nakládat se svým časem, životní styl  apod.).  Sociální poradenství (nabídka sociálních služeb, spolupráce s úřady).

Pro rodiče

-  Rodinné i individuální poradenství a terapii.- Diagnostiku vašeho dítěte a zpracování výchovného programu, doporučení.
-  Diagnostiku intelektovou, osobnostní, specifických poruch učení.
-   Komplexní  a intenzivní práci s vaším dítětem

Obrázek1

odkaz na web Střediska výchovné péče Buškovice