Informace k provozu školy od 4.1. do 8.1.2021

Úvod > Základní škola > Třídy > 5. třída > Výuka 5. > tréninkový deník II

tréninkový deník II

Ahoj.

Přeju ti v tomto roce  především dostatek síly a vůle na sobě pracovat… J

Čeká nás asi ještě mnoho dní distanční výuky a tak budeš patrně často překonávat své pohodlí a také svou nechuť cokoli dělat. Ve škole je to z tohoto pohledu asi jednodušší. Učitel na tvou práci prostě dohlídne. Doma to záleží především na tobě. Jen ty rozhodneš, zda kromě povinné on-line výuky, uděláš ještě něco navíc.

Donutit se jít ven, i když je ošklivě a zima, přečíst si knížku, rozvíjet své sportovní, hudební, taneční, pěvecké, výtvarné, ale také třeba ICT nebo dokonce podnikatelské dovednosti, tak to dokáže jen silná osobnost. U mne je takový žák Frajer, Pašák nebo Kabrňák, či jak rád říkám, Borec! Proto věřím, že zrovna ty už tím Borcem jsi, anebo máš na to, se jím stát!

Epidemická situace v naší zemi nám opět znemožnila normálně fungovat a tak budeme v TV pokračovat ve stejném modelu, jako před vánoci. Třeba ti tento úkol pomůže pracovat na tvé vůli…

Chci po tobě, aby sis opět vedl/a svůj Tréninkový deník. Změna bude v tom, že ji musíš odevzdat každý týden.

Bude to stejná tabulka, jako naposledy. Doporučené cviky vidíš v tabulce. V levém sloupci budou cviky a v prvním řádku datum. Do příslušného okénka pak zapíšeš počet opakování (např. 50 dřepů) nebo čas (např. 20 min běh).

5.1.

7.1.

KLIKY

30x

DŘEPY

50x

ŠVIHADLO

100x

BĚH/chůze apod.

20min

PRKNO

3x1min

PANÁK

20x

ANGLIČAN

15x

Pokud budeš mít jakýkoli nápad, co by mohlo toto cvičení nahradit, napiš mi. Můžete dělat v podstatě jakoukoli aktivitu, jen to musím schválit. Šachy nebo karty ale neschválím… :-)

Důležitá informace:

Každý musí mít svou tabulku. Abych mohl uznat tvou „docházku“ na hodiny TV, musíš mi odevzdat tento Tréninkový deník.

Vždy nejdéle v pátek. Každý týden! Pokud cvičit nemůžeš, musíš mít omluvenku v ŽK.

Neodevzdání tabulky v termínu znamená automaticky Neomluvená hodina.

Odevzdáte – to znamená, pošlete mi jí ofocenou, zkopírovanou nebo nahranou. Vyber si, kam mi tabulku pošleš:

Můžeš v Teamsech,  na WhatsApp nebo na email: kubalekz@gmail.com

A jak často byste měli cvičit? Ideálně denně…:-)  Minimálně 2x týdně.

Kdybyste potřebovali pomoc nebo poradit,

napište mi.

Zdeněk Kubálek